РОБОТА В ЕСКОРТІ ДЛЯ ДІВЧАТ ВІД AMR


Вітаємо Вас на сайті агентства AMR, успішно працює на ринку європейського ескорту вже понад 7 років.


Успішні люди постійно зайняті роботою, їх життя здається простою і невимушеною тільки з боку. Власники власного бізнесу проводять більшу частину дня в офісі і на ділових переговорах. Спортсмени, актори, музиканти та інші зірки шоу-бізнесу також віддають своїй справі багато сил і часу: постійні тренування і репетиції, виступи і кастинги, зустрічі з журналістами та шанувальниками.
При цьому багато ділові чоловіки воліють проводити час відряджень у суспільстві привабливих, ерудованих і дотепних супутниць, скрашуючи робочі зустрічі і світські заходи або просто відпочиваючи після важких трудових буднів. Користуючись послугами нашого агентства по роботі в ескорті для дівчат, успішні чоловіки з високим заробітком можуть забезпечити собі чудову компанію і провести час з красивою і елегантною дівчиною.
Цією дівчиною можете бути саме Ви! Модельне агентство AMR пропонує роботу для дівчат в сфері ескорту з гарантованою високою оплатою і комфортними умовами. Ми пропонуємо участь в турах із забезпеченими клієнтами, які дозволять Вам отримати високий дохід і приємно провести час.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ САМЕ НАС

Більше 7 років бездоганної роботи
Лідируючі позиції в рейтингу Європейських ескорт-агентств
Допомагаємо з оформленням закордонного паспорта і візи шенген
Працюємо з усіма містами РФ і України
Витрати на переліт і проживання поділимо навпіл!
Підтримка персонального менеджера 24/7
Працюємо відкрито (Ви завжди можете поспілкуватися з дівчаткам)
Повністю кредитуємо поїздку (від вас не потрібно вкладень)

Наші клієнти ХТО ВОНИ

L. Reinoid

" Quand nous avons besoin de créer une excellente ambiance en compagnie des filles charmantes pour une réunion d'affaires avec nos partenaires, notre choix tombe toujours sur AMR. Merci les gars, vous êtes vraiment une excellente équipe ! "

 "Коли нам потрібно створити для ділової зустрічі з партнерами чудову обстановку і компанію чарівних дівчат - наш вибір завжди тільки АМР. Спасибі Вам, хлопці, за ваш прекрасний колектив

D. Markelin

"Je suis un sportif professionnel et je joue pour la France dans le cadre des compétitions au
niveau international ! Je tiens à remercier l’agence AMR pour une coopération toujours agréable.
Grâce à AMR, mon équipe et moi partageons toujours de très bons moments et avons une
excellente occasion de nous détendre entre les compétitions. "

"Я професійний спортсмен і виступаю на змаганнях міжнародного рівня за Францію! Висловлюю подяку агентству AMR за завжди приємну співпрацю. Завдяки AMR ми з командою завжди чудово проводимо своє дозвілля і відпочинок між змаганнями".

B. Cyprian

" J'ai souvent des rendez-vous plaisants avec de belles filles de chez AMR. Et je tiens à remercier
les gérants et les coordinateurs de votre équipe pour un travail toujours précis et soigneusement
organisé dans ses détails ! Ça facilite notre vie ! "

"Я часто балую себе зустрічами з прекрасними дівчатами з AMR. А хочу подякувати
менеджерів і диспетчерів Вашої команди за завжди чітку організовану і до деталей
роботу! Це робить наше життя легшим!"

Розділ не знайдений.

Нова якість життя

доступно кожної!

Заповніть анкету

Робота за кордоном для дiвчат

Модельне агенство AMR iснує бiльше 7 рокiв на ринку закордонного ескорту та зарекомендувало себе з найлiпшої сторони. Ми пропонуємо роботу за кордоном для дiвчат, бажаючих пiдняти рiвень свого життя. Це гарантований спосiб змiнити своє життя на краще. Великi статки та своєчасна оплата дозволять Вам забезпечити фiнансову незалежнiсть та стати щасливою!

Сьогоднi ескорт робота для дiвчат за кордоном стала найкращою замiною бляклої та нудної низькооплачуваної роботи у офiсi. Eскорт за кордоном - це супровiд заможних чоловіків для відвідування ділових зустрічей та святкових заходів або у подорожi. Супутниця клієнта на важливому заходi повинна володiти навичками делікатного спiлкування, почуттям такту, бути охайною та привабливою.

Робота в ескорті за кордоном

Чим відрізняється ескорт за кордоном від роботи у своїй країні? В першу чергу, це можливість відвідати нову країну і зануритися у чарівну атмосферу романтичного міста. Ми пропонуємо тури тривалістю від 10 днів. Ви на свiй розсуд можете обрати, коли зручно виїжджати та якi дати Вам підходять. Модельне агентство AMR зацікавлене у довгостроковому співробітництві, тому ми забезпечуємо найкращі умови для своїх моделей.

Що треба зробити, щоб розпочати спiвпрацю в ескорті за кордоном? Все дуже просто - Ви повиннi заповнити анкету на нашому сайті, після чого Вам зателефонує менеджер та ви обговорите усі деталі майбутньої поїздки. До наших вимог відносяться вік (18-25 років) та громадянство України чи РФ, а також відсутність надлишкової ваги. Якщо у Вас немає закордонного паспорту, не хвилюйтеся, ми допоможемо оформити його, а наш візовий менеджер розпочне оформлення шенгенської візи, так що Вам не доведеться витрачати на це час.

Ескорт робота для дівчат за кордоном в AMR - це: