Агенція ескорт послуг AMR пропонує гідну високооплачувану роботу чарівним дівчатам. Вагомим показником успішності сучасного чоловіка на будь-якому заході є супроводження чарівною дамою. Для впливового мужчини дуже важливим є відвідування світських вечорів чи ділових зустрічей в компанії цікавої та приємної дівчини. Таким чином, йому вдасться визвати більшу довіру у бізнес-партнерів.

Послугами ескорт агенцій в Україні користуються заможні чоловіки: бізнесмени, актори, естрадні зірки, спортсмени, політики, керівники крупних компаній, шановані іноземці. Звичайно, така людина не буде шукати собі супутницю на вечір на вулиці, з цією метою він звернеться до елітної ескорт агенції.

Сотрудники модельного агентства


Ескорт агенція AMR

Наша агенція ескорт послуг AMR існує на ринку закордонного ескорту більше 7 років. За цей час нам вдалося завоювати достойну репутацію і зайняти лідируючу позицію в цій сфері. Основний принцип роботи нашої ескорт агенції – довіра, тому до кожної моделі ми шукаємо індивідуальний підхід.

Ми будемо раді бачити в своєму колективі молодих цілеспрямованих дівчат, бажаючих змінити своє життя на краще. Модельна ескорт агенція AMR пропонує декілька направлень: роботу фотомоделлю, моделлю для супроводження в Європі, роботу в закладах LUX сегменту. Якщо Ви маєте сумніви з приводу вибору, наші спеціалісті допоможуть підібрати оптимальній варіант, який максимально задовольнить Ваші потреби.

Переваги роботи в ескорт агенції AMR:

  • • Високий стабільний заробіток. За один вечір в ролі моделі для супроводження Ви можете заробити в 2-3 рази більше місячної зарплати в офісі. Нерідко задоволені клієнти дарують дорогоцінні подарунки й виказують додаткові знаки уваги чарівним дівчатам, а деякі покровителі влаштовують своїм улюбленицям кар’єру в шоу-бізнесі;
  • • Вільний графік. Якщо Вам треба поєднувати роботу з навчанням, піклуванням за дітьми чи іншими важливими справами, Ви з легкістю зможете скласти зручний графік, звільнивши себе від постійної втоми і безсонних ночей;
  • • Безпека і відкритість. Ми піклуємося про своїх працівників і завжди організовуємо найбільш комфортні умови для роботи. В нашій ескорт агенції Ви завжди матимете змогу поспілкуватися з моделями, які успішно працюють вже не перший рік;
  • • Робота з кращими стилістами і візажистами. Наша елітна агенція допоможе створити якісне ефектне портфоліо, що підкреслить Ваші переваги та красу;
  • • Можливість вийти на новий рівень життя. Робота в ескорт агенції України AMR - це можливість придбати квартиру, автомобіль, дорогоцінні прикраси та інші коштовні речі про які Ви лише могли мріяти.

Щоб розпочати співпрацю з нами, достатньо заповнити анкету на сайті. Також Ви маєте можливість зв’язатися з нашими менеджерами по вказаному телефону, ми відповімо на всі важливі питання. Не відкладайте краще життя на завтра, телефонуйте саме зараз в найкращу ескорт агенцію України!